WEEKEND w TRUSKAWCU

Jesteś zmęczony?? Marzysz o wypoczynku? Zapraszamy na trzydniowy pobyt w Truskawcu. W ofercie zwiedzanie Truskawca, korzystanie z uroków słynnego kurortu. Mają Państwo niepowtarzalną okazję zapomnieć o zgiełku, spędzić wspaniały czas, posmakować kuchni ukraińskiej i skorzystać z centrum SPA.

1 dzień – 13/04/2018

Wyjazd z Jasła godz. 5:00, Krosna 5:30, Sanoka 6:30.  Przekroczenie granicy
w Krościenku. Zakwaterowanie. Obiad. Czas wolny na korzystanie z atrakcji hotelowych, w tym z Centrum SPA. Kolacja. Nocleg.

Centrum SPA oferuje baseny, jacuzzi z wodą morską, zewnętrzne jacuzzi z wodą termalną, otwarty basen z właściwościami leczniczymi Morza Martwego, basen dla dzieci, kompleks saun (w tym rzymska, aromatyczna, solna), siłownię, salę fitness. W sanatorium w Genewa znajduje się 11 różnorodnych basenów, w tym jeden duży i 18 saun.

2 dzień – 14/04/2018

Śniadanie. Czas wolny na zabiegi w gabinetach SPA. Obiad. Dla chętnych ok. godz. 16:30 lokalnego czasu wyjście do Delfinarium na spektakl. Kolacja, nocleg.

3 dzień – 15/04/2018

Śniadanie. Czas wolny na zabiegi w gabinetach SPA. Wykwaterowanie o godz. 12:00.  Krótki spacer z przewodnikiem po Truskawcu, połączony z degustacją słynnej Naftusii. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną.

Cena: 420 zł

Wpisowe – w kwocie 100 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 2 noclegi w Sanatorium „Genewa” – korpus Royal (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
  • korzystanie z centrum SPA
  • 2 śniadania, 1 obiady i 2 kolacje – w hotelu w formie bufetu
  • 1 serwowany obiad 3-go dnia przed wyjazdem do Polski
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych) oraz bagaż.

 

Kompleks sanatoryjno-hotelowy „Royal Hotels & SPA Resorts” składa się
z budynków: Genewy, Cezara, Promenady i Royal Grand. Wszystkie hotele
w kompleksie połączone są krytym przejściem do centrum SPA. W kompleksie restauracja ukraińskiej kuchni, gruzińska restauracja Tiflis, irlandzki pub.

 

Cena nie obejmuje:

  • biletu wstępu do Delfinarium (dla chętnych) – płatność u pilota 200 UHR

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

LWÓW WIECZOROWĄ PORĄ III edycja

Czy warto zobaczyć Lwów po zmroku? Jak wygląda miasto z perspektywy nocy? Gdy w mieście robi się ciemno, można dostrzec to, czego nie zobaczymy za dnia. Nasza wycieczka „Lwów wieczorowa porą”, to zobaczenie tego miasta w zupełnie innej, nietradycyjnej odsłonie. W trakcie wyprawy posmakujemy lwowskich przysmaków, pozaglądamy do najlepszych lwowskich kawiarenek oraz restauracji, pospacerujemy aż do późnych godzin nocnych zaułkami lwowskiej starówki.

1 dzień – 12/05/2018

Wyjazd z Jasła godz. 4:00, Krosna godz. 4:30, Sanoka godz. 5:30. Przejazd w kierunku Krościenka. Przekroczenie granicy. Przyjazd do Lwowa o godzinie około 11:00-11:30 czasu ukraińskiego. Spotkanie z przewodnikiem i wspólny spacer po mieście. Podczas spaceru zobaczymy ciekawe miejsca oraz zaglądniemy do słynnych lwowskich kawiarenek. W restauracji „Pański kieliszek” posmakujemy 10 gatunków różnorakich nalewek. Natomiast w knajpie „Barszcz” zostaniemy ugoszczeni barszczem i krokiecikiem.

Przyjście do hotelu. Zakwaterowanie. Krótki odpoczynek.

 

Wyjście do teatru na spektakl (18:00-21:00) do Opery Lwowskiej.

 

Po spektaklu wieczorny spacer po Lwowie. W programie kolacja w restauracji „Na rogu” (21:00-22:30). Następnie degustacja kawy z sernikiem i likierem kawowym w kawiarni „Kopalnia Kawy” (22:30-00:00). Zapoznamy się tam z historią powstania pierwszych kawiarni we Lwowie. Możliwość nabycia świeżo-mielonej kawy do domu. W dalszej kolejności zwiedzanie małego browaru „Teatr Piwa” na Rynku Lwowskim, gdzie będzie możliwość degustacji piwa (00:00-2:00). Po godz. 02:00 powrót do hotelu. Nocleg.

 

2 dzień – 13/05/2018

Późne śniadanie (9:30-10:30). Wymeldowanie z hotelu. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich. Pożegnalny obiad w restauracji czeskiego piwa i mięsa „Stargorod”. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przed granicą ukraińsko-polską krótki postój na zakupy. Powrót do Sanoka, Krosna, Jasła w godzinach wieczornych (ok. 21:00-23:00).

Cena: 385 zł

Wpisowe – w kwocie 100 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 1 nocleg w hotelu – pokoje 2 – os. z łazienkami
  • śniadanie w hotelu
  • degustacja 10 nalewek w restauracji „Pański kieliszek”
  • poczęstunek w knajpie „Barszcz” (barszcz z krokiecikiem)
  • ciepła kolacja w restauracji „Na rogu”
  • degustacja kawy z sernikiem i likierem kawowym w „Kopalni kawy”
  • zwiedzanie „Teatru piwa” – degustacja 2 gatunków piwa.
  • obiad
  • usługa pilota/ przewodnika lokalnego
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

  • płatności u pilota w tym na bilety wstępów oraz na spektakl – 500 hrn/os, bez spektaklu 100 hrn.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

WEEKENDOWA POLSKA cz.7 – Zachodnia Małopolska

Siódma seria „Weekendowa Polska” zaprasza nas do odwiedzenia Zachodniej Małopolski, gdzie spotkać możemy sanktuaria, unikatową malowniczą zabudowę drewnianą oraz warownie obronne.

1 dzień – 25/06/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 4:00, Krosna – 5:00, Jasła 5:30. Przyjazd do Dobczyc, gdzie znajduje się zamek królewski położony na skalistym wzgórzu nad Rabą, a ściślej nad Jeziorem Dobczyckim (zwiedzanie). Przejazd do jednej z najciekawszych miejscowości w tym rejonie – Lanckorony. Zachowała się tutaj unikatowa, niezwykle malownicza drewniana zabudowa (spacer po wsi). Kolejnym punktem jest Kalwaria Zebrzydowska (UNESCO), miejsce licznych pielgrzymek. Warto zobaczyć nie tylko samą Bazylikę Matki Bożej Anielskiej z cudownym wizerunkiem Matki Bożej Kalwaryjskiej. Koniecznie przespacerować się trzeba dróżkami Pana Jezusa i Matki Boskiej, składającymi się z 42 kapliczek i kościołów. Przejazd do Wadowic, gdzie znajduje się dom rodzinny papieża Jana Pawła II. Zwiedzanie Muzeum Papieskiego. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.  

2 dzień – 26/08/2018

Śniadanie. Wyjazd do Krzeszowic, gdzie zobaczymy XIX-wieczny Pałac Potockich .  Kolejnym punktem programu jest Zamek Tenczyn w Rudnie, wybudowany w systemie tzw. Orlich Gniazd 9zwiedzanie). Przejazd do Tyńca, gdzie znajduje się Opactwo benedyktynów wraz z kościołem św. Piotra i św. Pawła (zwiedzanie).  Obiad. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 290 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 70 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 1 nocleg o standardzie 3*
  • wyżywienie/3 posiłki: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja i 1 obiad
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r. ż.) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota, w tym na bilet wstępu: tj. 40 zł/os – dorośli oraz 30 zł/os. – dzieci i emeryci.

 

 

Uwaga: organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

WEEKENDOWA POLSKA cz.6 – Kielecczyzna: Góry Świętokrzyskie, wioski i klasztory

W Górach Świętokrzyskich znajduje się wiele zabytkowych kościołów i klasztorów. W trakcie tej wyprawy zobaczymy m.in. Kielce, Chęciny, Jaskinię Raj, Łysą Górę.

1 dzień – 04/08/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 4:00, Krosna – 5:00, Jasła 5:30. Przejazd trasą Jasło – Kielce. Postój w Chęcinach – zwiedzanie zamku królewskiego z przełomu XIII i XIV wieku. Niegdyś Chęciny były siedzibą starostwa. W dobie renesansu należały do większych miast w kraju.  W dalszej kolejności przejazd do Jaskini Raj. Zwiedzanie jednej z najciekawszych i najbardziej znanych jaskiń w Polsce. Przyjazd do Oblęgorku, gdzie zobaczymy Pałacyk Henryka Sienkiewicza (zwiedzanie). Przyjazd do Kielc. Zwiedzanie miasta – Pałac biskupów Krakowskich oraz wczesnobarokowy kościół katedralny Wniebowzięcia NMP.  Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja
i nocleg.  

2 dzień – 05/08/2018

Śniadanie. Wyjazd do Szydłowca., które kiedyś było własnością Radziwiłłów.  W miasteczku zobaczymy gotycki kościół farny pw. Św. Zygmunta oraz renesansowy zamek magnacki (zwiedzanie). Następnie przejazd do Bodzentyna – miasteczka, które kiedyś było wymieniane jednym tchem z Krakowem i Sandomierzem. Dzisiaj możemy zobaczyć tam kościół kolegiacki i ruiny zamku biskupów krakowskich.  W dalszej części przejazd na Łysą Górę, gdzie znajduje się opactwo benedyktyńskie. Według legendy opactwo założył Bolesław I Chrobry w 1006 r. Od XIV w. nazywane Świętym Krzyżem, jako że przechowywane są tu relikwie drzewa krzyża świętego, na którym miał umrzeć Jezus Chrystus (zwiedzanie).  Obiad. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 290 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 70 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 1 nocleg o standardzie 3*
  • wyżywienie/3 posiłki: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja i 1 obiad
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r. ż.) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota – w tym na bilet wstępu: tj. 50 zł/os – dorośli oraz 40 zł/os. – dzieci i emeryci.

 

 

Uwaga: organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

WEEKENDOWA POLSKA cz.5 – Zamki Małopolskie

Piąta seria „Weekendowa Polska” zaprasza nas do wyjazdu w krainę zamków małopolskich. Zobaczymy siedziby magnackie i kopalnię soli.

1 dzień – 21/07/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 4:00, Krosna – 5:00, Jasła 5:30. Przyjazd do Dębna, gdzie znajduje się jedyny na południu Polski umocniony dom magnacki z stylu późnego gotyku (zwiedzanie).
W następnej kolejności postój w Nowym Wiśniczu, gdzie znajduje się bajkowe zamczysko stojące na wzgórzu (zwiedzanie).  W okolicy zamku usytuowany jest drewniany dworek „Koryznówka”, w którym mieści się Muzeum Pamiątek po Janie Matejce (zwiedzanie). Przejazd do Niepołomic, miasteczka z wielką historią. Zwiedzanie zamku królewskiego. Zakwaterowanie
w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.  

2 dzień – 22/07/2018

Śniadanie. Wyjazd do Staniątek, które należą do najstarszych uposażeń zakonu Benedyktynek w Polsce. Ufundował go przed rokiem 1228 Klemens Jaksa Gryfita dla swojej córki Wizenny. Przejazd do Bochni. Zwiedzanie Kopalni Soli, z którą związana jest piękna legendą o Św. Kindze.  Obiad. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 290 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 70 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 1 nocleg o standardzie 3*
  • wyżywienie/3 posiłki: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja i 1 obiad
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r. ż.) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota, w tym na bilet wstępu: tj. 90 zł/os – dorośli oraz 70 zł/os. – dzieci i emeryci.

 

 

Uwaga: organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

WEEKENDOWA POLSKA cz.4 – od piasków pustyni po dolinę Prądnika

Kolejna seria „Weekendowa Polska” wiedzie przez część Wyżyny Śląskiej i dolinę Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym. Poza ruinami zamczysk zobaczymy m.in. prawdziwą pustynią w środku Europy i kaplicę zbudowaną na wodzie.

1 dzień – 30/06/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 4:00, Krosna – 5:00, Jasła 5:30. Przyjazd do Siewierza, gdzie znajduje się jeden z najstarszych kościołów w Polsce (XII w.) oraz zamek biskupów krakowskich (zwiedzanie). Ruiny zamku w Siewierzu nie są klasycznym Orlim Gniazdem, ale zamek zawsze odgrywał ważną rolę w systemie obronnym na granicy Rzeczpospolitej  Przejazd do Ogrodzieńca, gdzie znajdują się ogromne ruiny zamku leżącego na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, wybudowanego w systemie tzw. Orlich Gniazd (zwiedzanie). W dalszej kolejności przejazd do niewątpliwie jednej z większych ciekawostek przyrodniczych i krajobrazowych w Polsce – Pustyni Błędowskiej. Następnym  punktem wycieczki są wzniesione na wysokiej wapiennej skale, ruiny Zamku Rabsztyn, jednego z „Orlich Gniazd”. Jego nazwa wywodzi się z niemieckiego „Rabenstein”, czyli „Krucza Skała”. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.  

2 dzień – 01/07/2018

Śniadanie. Wyjazd do Pieskowej Skały, gdzie zwiedzimy gotycki zamek przekształcony w renesansowa rezydencję (zwiedzanie).  Przejazd do Ojcowa, gdzie zobaczymy wybudowaną na przekór carowi Kaplicę „Na Wodzie”.  Przejazd w granice Ojcowskiego Parku narodowego, skąd dolina Prądnika wyruszymy do Groty Łokietka (przejście około 1,5 godz.) oraz słynnego Źródła miłości.  Przejazd do Wierzchowa, gdzie znajduje się największa na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej – Jaskinia Wierzchowska Górna (zwiedzanie). Spacerowa, 32-089 Wierzchowie  Obiad. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 290 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 70 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 1 nocleg o standardzie 3*
  • wyżywienie/3 posiłki: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja i 1 obiad
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r. ż.) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota, w tym na bilety wstępu: tj. 70 zł/os – dorośli oraz 50 zł/os. – dzieci i emeryci.
  •  

     

    Uwaga: organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

WEEKENDOWA POLSKA cz.3 – Pieniny

Zapraszamy do wyjazdu na kolejną wycieczkę z cyklu „Weekendowa Polska”. Trzecia seria zaprasza nas w Pieniny. Zobaczymy m.in. Prze-łom Dunajca, Zalew Czorsztyński i drewniane kościółki.

1 dzień – 16/06/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 4:00, Krosna – 5:00, Jasła 5:30. Przejazd trasą Jasło – Gorlice – Nowy  Sącz. Postój na Przełęczy Snozka, gdzie znajduje się „Organy” rzeźba Władysława Hasiora.
W dalszej kolejności przejazd do Dębna – zwiedzanie zabytkowego kościoła (UNESCO) p.w. św. Michała Archanioła leżącego na Szlaku Architektury Drewnianej. Kolejny punkt programu to Nidzica. Zwiedzanie warowni (z odnalezionym testamentem w piśmie węzełkowym i ukrytym skarbem Inków). Rejs statkiem po jeziorze czorsztyńskim. Przejazd do Sromowiec.  Spływ tratwami „białym przełomem” rzeki Dunajec ze Sromowiec Niżnych do Szczawnicy. Zwiedzanie Czerwonego Klasztoru na Słowacji. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.  

2 dzień – 17/06/2018

Śniadanie. Spacer po Szczawnicy, degustacja leczniczych wód w Pijalni Zdrojowej. Przejazd do Szlachtowej, niedużej wsi, gdzie znajduje się stara łemkowska (XIX w.) cerkiew łemkowska.
W dalszej kolejności przyjazd do Wąwozu Homole – spacer (około 1 godz.). Czas wolny. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Postój w Krościenku nad Dunajcem, gdzie znajduje się XIV w. świątynia pw. Wszystkich Świętych. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 290 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 60 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 1 nocleg o standardzie 3*
  • wyżywienie/3 posiłki: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja i 1 obiad
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r.ż.) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota – w tym na bilety wstępu, spływ tratwą, rejs statkiem oraz lokalnego przewodnika – 90 zł/os – dorośli oraz 70 zł/os. – dzieci i emeryci.
  •  

     

    Uwaga: organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

 

Uwaga: organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

KOLONIA W DZIKICH BIESZCZADACH

OPANUJ CZTERY ŻYWIOŁY W 11 DNI

TERMIN 18–28/07/2018, 29/07–08/08/2018

 

 

PROFILE KOLONII

 

  1. OBÓZ SURVIVALOWY Zostań Bieszczadzkim Prepersem.

– Noclegi w namiotach NS, warty przy ognisku, pilnowanie flagi obozowej

– Zajęcia z instruktorem survivalu: budowanie obozowiska, narzędzi i pułapek.  

– Wyprawa na noc przetrwania połączona ze spływem pontonami.

 

NOWOŚĆ: Zostań Prepersem – scenariusze ucieczek z wykorzystaniem technik linowych, budowa schronienia i bunkrów.

Zdobywanie i przechowywanie jedzenia – BĄDŹ GOTOWY NA WSZYSTKO!

 

KOSZT: 1350 zł/os.

 

 

  1. OBÓZ EKSTREMALNI – BIESZCZADNICY – Kurz, błoto i gwarancja, że nie zapomnicie tej przygody!

– Przejazdy Ekstremalne na Quadach i OFF-ROAD samochodami terenowymi z naszymi instruktorami.

– Poszukiwacze przygód – czyli wyprawa z mapą, kompasem i nawigacją GPS do ukrytej wioski za lasem.

– Codzienne zajęcia i nauka samoobrony z instruktorem MMA – ZDOBYJ PEWNOŚC SIEBIE!

 

KOSZT: 1450 zł/os.

 

 

  1. OBÓZ PRZYGODOWO-JĘZYKOWY – Adrenalina i nauka języka angielskiego.

– Noclegi w ośrodku w pokojach 3,4 os, poranne zajęcia z instruktorem sztuk walki dla poprawy kondycji i nauki podstaw samoobrony.  

– Przełamywanie barier w mówieniu i słuchaniu w języku angielskim z Naszym NATIVE SPEAKERAM

– Zajęcia przyrodniczo-fotograficzne: Wyprawa na wschód słońca  na szczyt góry Korbania!

 

NOWOŚĆ: Potoczymy się w Bumper ball – czyli połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy.

 

KOSZT: 1550 zł/os.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie

 

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Solinka w Bukowcu w pokojach 3,4-osobowych z łazienkami lub wojskowe namioty NS.

 

CENA ZAWIERA

  • Noclegi: na ośrodku w pokojach 3,4-os. lub w namiotach NS na łóżkach polowych – w zależności od wypranego profilu koloni.

  • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie, na wyjazdy całodniowe suchy prowiant zamiast obiadu, zabezpieczamy wodę podczas całego pobytu dla wszystkich uczestników.

  • Kadra: kierownik i opiekunowie będący instruktorami podczas zajęć i przewodnik górski na wycieczkę w Wysokie Bieszczady.

  • Realizacja Programu wg wybranego profilu kolonii.

  • Wstępy do zwiedzanych obiektów, transport autokarem lub busem na wycieczkę w góry i nad J. Solińskie.

  • Zajęcia tematyczne, gry i zabawy oraz nagrody i pamiątki dla wszystkich uczestników.

  • Ubezpieczenie NNW + aktywności sportowe.

CENA NIE ZAWIERA

  • Transportu w Bieszczady i dodatkowych zajęć fakultatywnych.

     

    ZAJĘCIA FAKULTATYWNE:

    1.Zajęcia garncarskie – oryginalna pamiątka z Bieszczadów! Stwórz to co wyobraźnia Ci podpowiada: 25 zł/os.

     

    2.Spływ PONTONAMI (1h) rzeką San z ratownikiem wodnym: 40 zł/os.

     

    3. Rejs ŻAGLÓWKĄ  (2h) po J. Solińskim ze sternikiem 50 zł/os.

     

    4.DODATKOWA STRZELANKA PAINT BALL i strzelnica ASG: rozgrywka paintball (200 kulek, marker, maska, strój moro) strzelanie do celów z replik broni krótkiej, maszynowej i snajperskiej: 60 zł/os.

     

    5. SŁOWACJA: Wycieczka zagraniczna. 3h spacer na Sniński Kamień z widokiem na BIESZCZADY i wypoczynek na basenie termalnym SIRAVA TERMAL PARK: 120 zł/os. + ok. 10 EURO  za 3-godziny pobyt na basenie „Aqua World”

     

     

    TRANSPORT
    Trasa I: Gdańsk –Elbląg-Warszawa-Lublin-Rzeszów. Cena odpowiednio: 300zł-300zł-250zł-200zł-100zł
    Trasa II: Piła-Poznań-Łódź-Kielce-Tarnów. Cena odpowiednio: 300zł-300zł-250zł-200zł-100zł
    Trasa III: Wrocław-Opole-Katowice-Kraków-Krosno. Cena odpowiednio: 300zł-250zł-200zł-150zł-50zł

     

     

    Transport odbywa się naszymi busami lub za pośrednictwem firm przewozowych. Na każdej trasie zapewniamy konwojenta z biura podczas całego przejazdu. Możliwość zorganizowania dojazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

PROGRAM KOLONII (Organizator Biuro Podróży Dzikie Bieszczady)

Dzień I: WYJAZD W BIESZCZADY

– zbiórka uczestników z przystanków na trzech trasach lub dojazd własny
do miejscowości Bukowiec w Bieszczadach. Przyjazd od godz. 18:00 – 21:00

– obiadokolacja, spotkanie z instruktorami, opiekunami i kierownikiem koloni

– rozpoczęcie obozu i zakwaterowanie

 

Dzień II: INTEGRACJA UCZSTNIKÓW

– po śniadaniu wspólne zabawy i gry integracyjne na terenie ośrodka

– SZKOLENIE BIESZCZADZKIEGO ZAKAPIORA

– spacer po okolicy i aklimatyzacja w Dzikich Bieszczadach

 

Dzień III: ZIEMIA – Zdobądź najwyższy szczyt Polskich Bieszczadów!

– po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem i wyjazd w Wysokie Bieszczady

– spacer na Tarnicę 1346m n.p.m. (trasa uzależniona od warunków pogodowych i kondycji uczestników 4-6h)

– wejście do jednej z bieszczadzkich cerkwi z ikonostasem karpackim

– odpoczynek przy wodospadzie w Starym Siole

 

Dzień IV: WODA– Wyjazd nad jezioro Solińskie

– po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem i przejazd nad Solinę

– plażowanie i kąpiel w jeziorze pod okiem ratownika wodnego w Polańczyku

– ESCAPE ISLAND: rozwiąż zagadkę i ucieknij z wyspy nad Jeziorem Solińskim

– dla chętnych 2h rejs żaglówką po Jeziorze Solińskim

 

Dzień V: OGIEŃ– Strzelanka Paint-ball!

– rozegranie trzech scenariuszy z instruktorem. Zdobywanie flagi, eskorta VIP’a, Zabawa w Napoleona!

– dla każdego 150 kulek do wystrzelenia, strój moro, maska ochronna i marker napity sprężonym powietrzem. A wieczorem opowieści o niedźwiedziach przy ognisku!

 

Dzień VI: POWIETRZE– Realizacja zajęć profilowych

– OBÓZ SURVIVALOVY: wyprawa na noc przetrwania połączona ze spływem pontonowym

– OBÓZ EKSTREMALNI BIESZCZADNICY: samochody terenowe, quady i ASG

– OBÓZ PRZYGODOWO-JĘZYKOWY: Bumper Ball – czyli połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy!

 

Dzień VII: ZIEMIA– Realizacja zajęć fakultatywnych

– Spływ pontonami rzeką San z ratownikiem wodnym

– Zajęcia garncarskie. Stwórz to co Ci wyobraźnia podpowiada!

 

Dzień VIII: WODA– Wyjazd na SŁOWACJĘ

– Fakultetowa wycieczka autokarowa na SŁOWACJĘ: spacer z przewodnikiem na Sniński Kamień z widokiem na Polskie Bieszczady! Aqua World, czyli wypoczynek w basenie termalnym SIRAVA TERMAL PARK

 

Dzień IX: OGIEŃ– Wspólne zabawy i gry TEAM BULDING

– bieg na orientację i podchody

– odpoczynek nad rzeką Solinka i chrzty kolonijne

DODATKOWY PAINTBALL: jeśli chcesz więcej adrenaliny tego dnia, zagramy w Paint Ball jeszcze raz. Możliwość dokupienia kolejnej rozgrywki Paint Ball z instruktorem. Tym razem 200 kulek do wykorzystania i dodatkowo strzelnica ASG z replik broni krótkiej, maszynowej i karabinu snajperskiego!

 

Dzień X: POWIETRZE– Realizacja zajęć profilowych:

– OBÓZ SURVIVALOVY: Zostań Bieszczadzkim Prepersem – ucieczka z obozu z wykorzystaniem technik linowych, budowa schronienia i zdobywanie pożywienia!

– OBÓZ EKSTREMALNI BIESZCZADNICY: Poszukiwacze przygód – czyli wyprawa z mapą, kompasem i nawigacją GPS do ukrytej wioski za lasem

– OBÓZ PRZYGODOWO-JĘZYKOWY: Zajęcia przyrodniczo-fotograficzne, czyli wyprawa na wschód słońca z instruktorem – zdobądź górę Korbania!

A WIECZOREM: wspólna zabawa na dyskotece!

 

Dzień XI: POWRÓT DO DOMU

– po śniadaniu ok. 7:00 wykwaterowanie i powrót uczestników do domu.

 

 

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

WYJAZD NARCIARSKI NA BUKOWEL

BUKOVEL 16 wyciągów - 68 km tras!!! W samym sercu ukraińskich Karpat działa od niedawna jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w centralnej Europie. Położony na wysokości 910 m npm, u stóp góry o tej samej nazwie Bukowel od początku robi dobre wrażenie. Wszystko jest w zasięgu ręki, sklep sportowy, wypożyczalnia, szatnia, restauracje. Mamy do wyboru 68 km tras i szesnaście wyciągów, głównie krzesełkowych. Działają specjalne wyciągi dla dzieci, także najmłodszych. Trasy są bardzo dobrze przygotowane i oznakowane, wszystkie są dośnieżane, a niektóre oświetlone.

1 dzień – 28/02/2018

Wyjazd z Sanoka 22:00, Krosna – 23:00, Jasła – 23:30. Przejazd w kierunku granicy w Medyce.

 

2 dzień – 01/03/2018

Przyjazd rano do Jaremczy (ok. 40 km na Bukowel). Zakwaterowanie w hotelu Wodospad 3*. Śniadanie w hotelu. Odpoczynek po nocnej podróży. Możliwość skorzystania z basenu, centrum spa oraz sauny. Wyjazd na wyciąg narciarski do Bukowelu (czas przejazdu do 40 min).  Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Sauna, basen. Nocleg.

 

3 dzień – 02/03/2018

Śniadanie, realizacja programu narciarskiego – wyjazd na stok narciarski do godz. 16:30. Powrót do Hotelu. Obiadokolacja. Sauna, basen. Nocleg.

4 dzień – 03/03/2018

Śniadanie, realizacja programu narciarskiego – wyjazd na stok narciarski do godz. 16:30. Powrót do Hotelu. Obiadokolacja. Sauna, basen. Nocleg.

 

5 dzień – 04/03/2018

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd na stok narciarski, jazda do godz. 14:00. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Cena: 660 zł

Wpisowe – w kwocie 170 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 3 noclegi w hotelu Wodospad 3*– pokoje 2 – os. z łazienkami.
  • 4 śniadania
  • 3 obiadokolacje
  • 1 obiad
  • korzystanie z sauny i basenu
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL oraz bagaż.

 

 

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel trzygwiazdkowy, położony w Jaremczy, nad brzegiem rzeki Prut na wysokości 585 m npm., w pobliżu stoków narciarskich Bukowel. Oferuje on kryty basen, centrum spa oraz saunę. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Jasne i przytulne pokoje urządzone zostały w klasycznym stylu. Każdy z pokoi oferuje telewizor, minibar i łazienkę.  Hotelowa restauracja Vatag serwuje dania kuchni europejskiej i huculskiej. Bar Churchill oferuje szeroki wybór napojów.

Cena nie obejmuje:

  • karnetów narciarskich – ok. 350 zł (3-dniowy karnet – 2500 UHR).

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

PROMOCJE!

Biuro Ferias docenia lojalnych klientów!

Szanowni Państwo!

 

W podziękowaniu  za kilkukrotne korzystanie z usług naszego Biura lojalnym klientom oferujemy na wszystkie nasze wycieczki cenowe zniżki.

Wartość zniżek ustalimy razem z każdym klientem indywidualnie.

 

Sięgać one mogą nawet do 7%

 

Zapraszamy do korzystania z promocji.

 

Jesteście Państwo zainteresowani?

 

Skontaktujcie się  – napiszcie, zadzwońcie, odwiedźcie siedzibę Biura.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ