DROGI DO ŚWIĘTOŚCI

DROGI DO ŚWIĘTOŚCI

Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch. W programie: PADWA – ASYŻ – CASCIA – ROCCAPORENA – RZYM – MONTE CASSINO – PIETRELCINA – NEAPOL – POMPEJE – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SANT’ANGELO – MANOPPELLO – SERRACAPRIOLA – LORETO. Program wycieczki dostosowaliśmy do tempa osób starszych.

1 dzień – 25.09.2020

Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 21.00 – nocny przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

2 dzień – 26.09.2020

Przyjazd do Padwy – zwiedzanie miasta – Bazylika św. Antoniego, Prato della Valle, Msza Święta, obiadokolacja i nocleg w okolicach Padwy.

3 dzień – 27.09.2020

Śniadanie. Przejazd do Asyżu – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem – Bazylika św. Franciszka, Bazylika św. Klary, spacer średniowiecznymi uliczkami miasta, Bazylika Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą, Msza Święta, obiadokolacja i nocleg w okolicach Asyżu. 

4 dzień – 28.09.2020

Śniadanie. Przejazd do Casci i Roccaporeny – miejsc związanych z postacią św. Rity, Msza Święta, dalszy przejazd do hotelu w okolice Rzymu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – 29.09.2020

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Rzymu i Watykanu – zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem – Plac i Bazylika św. Piotra, Bazylika św. Jana na Lateranie, Schody Święte, Bazylika św. Pawła za Murami, Msza Święta, powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień – 30.09.2020

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Watykanu na Audiencję Generalną z Ojcem Świętym, po audiencji dalsze zwiedzanie Rzymu – Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Panteon, Piazza di Spagna, Bazylika Santa Maria Maggiore, Koloseum, fora rzymskie, Msza Święta, powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień – 01.10.2020

Śniadanie, przejazd na Monte Cassino – Klasztor Benedyktynów i Cmentarz Żołnierzy Polskich, Msza Święta, dalszy przejazd do Pompei do Bazyliki Matki Bożej Różańcowej, obiadokolacja i nocleg w okolicach Neapolu. 

8 dzień – 02.10.2020

Śniadanie, przejazd do Neapolu – Kościół Matki Bożej z Lourdes z grobem Ojca Dolindo, Msza Święta, Katedra św. Januarego, Galeria Umberto, Palazzo Reale, Kościół św. Franciszka a Paolo, przejazd do Pietrelciny – miejsca urodzenia św. Ojca Pio, przejazd do hotelu w San Giovanni Rotondo, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – 03.10.2020

Śniadanie, pobyt w San Giovanni Rotondo – Msza Święta i zwiedzanie miejsc związanych z postacią św. Ojca Pio, popołudniu przejazd na Monte Sant’Angelo do Bazyliki św. Michała Archanioła, powrót do hotelu w San Giovanni Rotondo, obiadokolacja i nocleg.

10 dzień – 04.10.2020

Śniadanie, przejazd do Serracapriola – Sanktuarium Kapucynów z grobem Ojca Matteo da Agnone, Msza Święta, przejazd do Manoppello – Bazylika Boskiego Oblicza, dalszy przejazd do Loreto, obiadokolacja i nocleg w Loreto.

11 dzień – 05.10.2020

Śniadanie, spacer po Loreto – Bazylika Świętego Domku, Msza Święta, Cmentarz Żołnierzy Polskich. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Tarvisio. 

12 dzień – 06.10.2020

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski, krótki postój w Klagenfurcie i spacer po stolicy Karyntii, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych. 

Cena: 2150 zł

Wpisowe – w kwocie 600 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd komfortowym autokarem
 • 10 noclegów w hotelach ***pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami
 • 10 śniadań wzmocnionych
 • 10 obiadokolacji (woda w cenie)
 • ubezpieczenie NNW i KL + bagaż
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opieka pilota na całej trasie.

Cena nie obejmuje:

Obowiązkowej płatności u pilota– 150 euro/os. w tym na:

 • wjazdy do miast, parkingi, autostrady
 • przewodników lokalnych
 • wstępy do zwiedzanych obiektów
 • taksy klimatyczne
 • zestawy słuchawkowe audio-guide na całej trasie wyjazdu oraz do Watykanu
 • bilety wstępów
 • opłaty drogowe, parkingi itp.).

 

Informacje dodatkowe:

 • dopłata do pokoju 1-osobowego 120 euro/os.
 • cena nie zawiera ubezpieczenia od chorób przewlekłych (ok 1 euro/dzień)
 • dla grup pielgrzymkowych codzienna Msza Święta w odwiedzanych sanktuariach.

 

 

 

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ