FESTIWAL COUNTRY MRĄGOWO 2018

FESTIWAL COUNTRY MRĄGOWO 2018

Proponujemy wyjazd na najbardziej znany mrągowski festiwal Piknik Country. Już od ponad 30 lat w Mrągowie rozbrzmiewa muzyka country. Na to muzyczne countrowe święto przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów, którzy na kilka dni zmieniają oblicze miasta. Westernowe stroje, motocykle, samochody terenowe i osobowe oraz pojazdy konne stanowią wówczas o kolorycie tego mazurskiego miasta. Piknik Country to doskonała zabawa dla fanów muzyki, turystów i mieszkańców Mrągowa!!!!

1 dzień – 26/07/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 22:00, Krosna – 23:00, Jasła – 23:30. Nocny przejazd.  

 

 

2 dzień – 27/07/2018

Przyjazd do Giżycka. Śniadanie. Spacer po mieście (najbardziej nowoczesna marina
w Polsce), rejs statkiem, zwiedzanie twierdzy Boyen – twierdzy o kształcie gwiazdy. Twierdza położona w zachodniej części Giżycka, na wąskim przesmyku pomiędzy dwoma dużymi jeziorami mazurskimi – Kisajno i Niegocin. Zbudowana w latach 1844-1856 została przygotowana dla załogi liczącej około 3000 żołnierzy. Przejazd do Rynu. Zwiedzanie zamku, który położony jest na wzniesieniu pomiędzy Jeziorem Ryńskim i Ołów. Z czasów średniowiecza pochodzi jedno skrzydło, natomiast trzy pozostałe zbudowane w czasach nowożytnych. „Najmłodsze”, więzienie, zostało zbudowane w XIX wieku. Zakwaterowanie w hotelu w Mikołajkach. Obiadokolacja i nocleg.

 

3 dzień – 28/07/2018

Śniadanie. Przejazd do Świętej Lipki. Znajduje się tutaj jedno z najbardziej znanych
w Polsce sanktuariów maryjnych. Świętolipska bazylika pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny wraz z obejściem krużgankowym i klasztorem jest jednym z najważniejszych zabytków baroku w północnej Polsce. W następnej kolejności wizyta w Reszlu. Jest to niewielkie miasteczko na Warmii, gdzie czas jakby zatrzymał się. Od średniowiecza prawie nie zmieniło swojego wyglądu. Ciche, wąskie uliczki, rozległy park nad Sajną
i piękny gotycki zamek (zwiedzanie) stwarzają prawie romantyczną atmosferę. Powrót do Mikołajek. Obiadokolacja. Od około 17:00 udział w festiwalu Country. Nocleg.

 

4 dzień – 29/07/2018

Śniadanie. Około godz. 9:00 wyjazd drogę powrotną do Sanoka/Krosna/Jasła. Na trasie obiad.   Powrót w godzinach wieczornych.

 

Cena: 670 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 170 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 2 noclegi w hotelu 3*
  • 3 śniadania
  • 2 obiadokolacja
  • 1 obiad w drodze powrotnej
  • usługa pilota
  • usługa lokalnego przewodnika
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r.ż.) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej, niepodlegającej rozliczeniu, płatności u pilota, w tym na bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, rejs statkiem – 70 zł/os. dorosła, 60 zł/emeryt, dziecko
  • biletu wstępu na festiwal Country odpowiednio:

130 zł/os. – I kategoria

100 zł/os. – II kategoria
i 90 zł/os. – III kategoria.

 

 

UWAGA: przy zapisach należy podać kategorię biletu na festiwal!!!

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ