FESTIWAL COUNTRY

FESTIWAL COUNTRY

Proponujemy wyjazd na najbardziej znany mrągowski festiwal Piknik Country. Już od ponad 30 lat w Mrągowie rozbrzmiewa muzyka country. Na to muzyczne countrowe święto przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów, którzy na kilka dni zmieniają oblicze miasta. Westernowe stroje, motocykle, samochody terenowe i osobowe oraz pojazdy konne stanowią wówczas o kolorycie tego mazurskiego miasta. Piknik Country to doskonała zabawa dla fanów muzyki, turystów i mieszkańców Mrągowa!!!!

1 dzień – 25/07/2019

Wyjazd z Sanoka o godz. 22:00, Krosna – 23:00, Jasła – 23:30. Nocny przejazd.

2 dzień – 26/07/2019

Przyjazd do Giżycka. Spacer po mieście (najbardziej nowoczesna marina w Polsce), rejs statkiem, zwiedzanie twierdzy Boyen – twierdzy o kształcie gwiazdy. Twierdza położona w zachodniej części Giżycka, na wąskim przesmyku pomiędzy dwoma dużymi jeziorami mazurskimi – Kisajno i Niegocin. Zbudowana w latach 1844-1856 została przygotowana dla załogi liczącej około 3000 żołnierzy. Przejazd do Rynu. Zwiedzanie zamku, który położony jest na wzniesieniu pomiędzy Jeziorem Ryńskim i Ołów. Z czasów średniowiecza pochodzi jedno skrzydło, natomiast trzy pozostałe zbudowane w czasach nowożytnych. „Najmłodsze”, więzienie, zostało zbudowane w XIX wieku. Zakwaterowanie w hotelu w Mrągowie. Obiadokolacja i nocleg.

 

3 dzień – 27/07/2019

Śniadanie. Przejazd do Świętej Lipki. Znajduje się tutaj jedno z najbardziej znanych w Polsce sanktuariów maryjnych. Świętolipska bazylika pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny wraz z obejściem krużgankowym i klasztorem jest jednym z najważniejszych zabytków baroku w północnej Polsce. W następnej kolejności wizyta w Reszlu. Jest to niewielkie miasteczko na Warmii, gdzie czas jakby zatrzymał się. Od średniowiecza prawie nie zmieniło swojego wyglądu. Ciche, wąskie uliczki, rozległy park nad Sajną i piękny gotycki zamek (zwiedzanie) stwarzają prawie romantyczną atmosferę. Powrót do Mrągowa. Późny obiad. Od około 17:00 udział w festiwalu Country. Nocleg.

4 dzień – 28/07/2019

Śniadanie. Około godz. 9:00 wyjazd drogę powrotną do Sanoka/Krosna/Jasła. Na trasie obiad. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 680 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 170 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 Zapisy:

 

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd autokarem
 • 2 noclegi w hotelu 3*
 • 2 śniadania
 • 2 obiadokolacje
 • 1 obiad w drodze powrotnej
 • usługa pilota
 • usługa lokalnego przewodnika
 • ubezpieczenie NNW
 • sprzęt nagłaśniający tour-guide (jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania).

Cena nie obejmuje:

 • obowiązkowej, niepodlegającej rozliczeniu, płatności u pilota, w tym na bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, rejs statkiem – 80 zł/os. dorosła, 60 zł/emeryt, dziecko

 • wstęp na festiwal Country odpowiednio:
  ok. 130 zł/os.–I kategoria
  ok. 100 zł/os. –II kategoria
  ok. 90 zł/os. – III kategoria.

 

UWAGA: przy zapisach należy podać kategorię biletu na festiwal!!!

 

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ferias/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339