KARNAWAŁ W WENECJI

KARNAWAŁ W WENECJI

Karnawał w Wenecji jest najstarszą zabawą uliczną w Europie, ma już ponad 900 letnią tradycję. Podczas karnawału mieszkańcy oraz turyści wychodzą na ulice miasta w barwnych strojach oraz maskach przyozdobionych w koronki i pióra. Największe zabawy trwają na Placu Św. Marka, który zamienia się w największą w Europie salę balową.

1 dzień – 31/01/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 19:00, Krosna o 20:00, Jasła o 20:30. Przejazd przez Słowację, Austrię.

2 dzień – 01/02/2018

Przyjazd do Punta Sabonii. Przepłyniecie tramwajem wodnym z Punta Sabioni do Wenecji. Jest to niezwykłe miasto znajdujące się na liście UNESCO, położone na stu wyspach oplecionych labiryntem kanałów, którego ulice są pełne wody o kolorach lazuru i zieleni. Zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem, podczas spaceru zobaczymy m.in. słynny Plac Św. Marka, Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień. Wyjazd z Wenecji do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – 02/02/2018

Śniadanie. Wyjazd na całodzienną wycieczkę. Zwiedzanie z przewodnikiem Werony,  pięknego miasta Romea i Julii. Zwiedzanie z przewodnikiem zabytków Werony, w tym amfiteatr z I wieku, Piazza delle Erbe z malowniczym targiem i Plac Dantego, Dom Julii na Via Capello, Kościółek Santa Maria Antica z grobowcami Scaligierich. W dalszej kolejności przejazd do miejscowości Sirmione – perełki nad Gardą.  Jej najbardziej charakterystycznym punktem jest XIII wieczny zamek. Powrót do hotel, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – 03/02/2018

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Punta Sabonii. Przepłyniecie tramwajem wodnym z Punta Sabioni do Wenecji. Udział w  karnawale. Tego dnia odbędzie się Konkurs Masek o godz. 11 na Placu Św. Marka oraz popołudniu przejście najpiękniejszych panien weneckich tzw. Festa di Maria. Zaczyna się o godzinie 14.30, a kończy się na Piazza San Marco (Placu Św. Marka) o godz. 16:00. Powrót do Punta Sabonii. Kolacja. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

5 dzień – 04/02/2018

Powrót do Sanoka w godzinach popołudniowych.

Cena: 880 zł - cena skalkulowana dla wyjazdu z Sanoka, dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 220 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 2 noclegi
  • 2 obiadokolacje w hotelu
  • 2 śniadania
  • 1 kolacja w Punta Sabonii
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych) oraz bagaż
  • opłata na TFG.

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota (w tym na bilety wstępów i lokalnych przewodników) – 50 EURO/os

 

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ