KLIMATY ZAKARPACIA

KLIMATY ZAKARPACIA

Ukraińskie Zakarpacie to rejon magiczny, niesamowity, fantastyczny i ciągle nieodkryty. Odkryj z nami krainę winem płynącą!

1 dzień – 07/06/2019

Wyjazd z Jasła – godz. 3:00, Krosna – godz. 3:30, Sanoka – godz. 4:15. Przekroczenie granicy ukraińskiej w Krościenku. Przejazd przez tereny Użańskiego Parku Narodowego pomiędzy Pasmem Wierchowińskim i Bieszczadami (u stóp Tarnicy) na Przełęcz Użocką (postój i podziwianie panoram). Przejazd na drugą stronę Karpat. Krótkie postoje w Użoku (cerkiewka w stylu bojkowskim) i Kostrynie (cerkiewka). Przejazd do Użgorodu. Zwiedzanie zamku, grekokatolickiego Soboru pw. Podwyższenia Krzyża. Czas wolny na głównym deptaku miasta – ulicy Korso. Przejazd do miejsca noclegu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 08/06/2019

Śniadanie. Wyjazd w stronę Mukaczewa. Na trasie postój w miejscowości Serednie – gdzie znajdują się ruiny zamku Templariuszy. Krótki postój w miejscowości Czynadiewo z gotyckim kasztelem (Saint-Miklos). Następnie przejazd do myśliwskiego zamku Schönborna (obecnie sanatorium) we wsi Karpaty. Spacer po arboretum z ozdobnym jeziorem. Przejazd do Mukaczewa najładniejszego miasta Zakarpacia. Zwiedzanie miasta. W programie m.in. zamek Palanka, Ratusz, pałac Rakoczego i kościół św. Marcina. Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja połączona z degustacją wina. Nocleg. 

3 dzień – 09/06/2019

Śniadanie. Wyjazd do Beregowa. Jest to miasteczko ukraińskich Madziarów i najważniejszy środek kultury węgierskiej na Zakarpaciu. Słynie również z tradycji uprawy winorośli oraz leczniczych wód termalnych i mineralnych. Spacer po mieście. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach nocnych (22:00-24:00). 

Cena: 550 zł - cena skalkulowana dla dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 150 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • opłaty drogowe i graniczne
  • 2 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami)
  • 2 obiadokolacje w tym jedna z degustacją wina
  • 1 obiad 3-go dnia
  • 2 śniadania
  • usługa pilota/przewodnika
  • sprzęt nagłaśniający tour-guide
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r. ż.) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota – 800 UHA/os. – na m.in. opłatę za bilety wstępów.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ