LETNI KONCERT W WIEDNIU

LETNI KONCERT W WIEDNIU

Niepowtarzalna okazja wyjazdu na letni koncert w Wiedniu. Summer Night Concert Schönbrunn 2020 to główny punkt programu naszej wycieczki.

1 dzień – 21/05/2020

Wyjazd z Sanoka o godz. 3.00.  Przyjazd do Bratysławy około godz. 11:00. Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem w godz. 11:00-14:00. W programie m.in. zamek bratysławski skąd roztacza się panorama miasta i Dunaju, katedra św. Marcina (zwiedzanie w środku), ratusz, Pałac Prymasowski (zwiedzanie w środku), starówka.  Obiad w Bratysławie. Przejazd do Wiednia. Przejazd do Wiednia. Zakwaterowanie, krótki odpoczynek. Około godz. 18:30 wyjazd do Schönbrunn. Udział w letnim koncercie (od godz. 21:00). Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień – 22/05/2020

Śniadanie. Przejazd do Wiednia (UNESCO) – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem w godz. 10:00-14:00. W programie m.in. spacer starówką, katedra św. Szczepana, Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów (zwiedzanie w środku Muzeum Sisi i apartamentów Franciszka Józefa), kościół kapucynów, gdzie znajdują się krypty Habsburgów. Przejazd słynnym Ringstrasse – reprezentacyjnym bulwarem miasta. Zobaczymy Operę Wiedeńską, muzea Historii Sztuki i Przyrody (zwiedzanie indywidualne w czasie wolnym), parlament, ratusz, uniwersytet. Czas wolny. Obiad w centrum Wiednia. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień – 23/05/2020

Śniadanie. Wyjazd do malowniczej Doliny Dunaju – Wachau, trasą tzw. „Via Imperialis” – Drogą Cesarską. Przejazd do odrestaurowanego opactwa Benedyktynów w Melk z przepięknym klasztorem usytuowanym nad brzegiem Dunaju. Następnie miasteczko Durnstein z całkowicie zachowaną gotycką zabudową miasta i ruinami zamku, w którym więziony był Ryszard Lwie Serce. Rejs statkiem po Dunaju. Obiad. Przejazd wzdłuż Dunaju do miasta Krems, spacer malowniczymi uliczkami miasta. W dalszej części zwiedzanie zamku Rosengärtlein Aggstein. Nocleg w hotelu.

4 dzień – 24/05/2020

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie Wiednia. W programie m.in. wzgórze Kahlenberg – przepiękna panorama miasta, miejsce rozpoczęcia odsieczy wiedeńskiej, kościół z kaplicą Jana III Sobieskiego (zwiedzanie w środku) oraz kompleks Pałacowo – Ogrodowy Schonbrunn (letnia rezydencja cesarska, z zewnątrz), spacer po utrzymanym w stylu barokowym parku, przejście na wzgórze Glorietta. Obiad. Wyjazd do Polski, powrót do Sanoka w godzinach wieczornych ok. 24:00.

Cena: już wkrótce

Wpisowe – w kwocie 300 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  •  noclegi w hotelach*** ( pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
  • śniadania
  • 3 obiady i 1 obiadokolacja
  • usługa pilota i lokalnych przewodników
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych) oraz bagaż.
  • opłata TFG
  • system tour – guide

Cena nie obejmuje:

  • obowiązkowej płatności u pilota –90 EURO/os – na m.in. opłatę za bilety wstępów, lokalnych przewodników itd.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ferias/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339