LIGURIA I LAZUROWE WYBRZEŻE

LIGURIA I LAZUROWE WYBRZEŻE

Zwiedzaj Włochy, Francę, Monako. Poznaj kulturę i poczuj niesamowitą atmosferę w czasie wycieczki Włochy, Francja - Liguria i Lazurowe wybrzeże.

1 dzień – 30/06/2019

Zbiórka uczestników i wyjazd z Sanoka o godzinie 22:00, Krosna – 22:45. 

 

2 dzień – 01/07/2019

Przejazd przez Słowację i Austrię do Włoch. Obiadokolacja, nocleg.  

 

3 dzień – 02/07/2019

Śniadanie. Przejazd autostradą przez Włochy. Po południu przyjazd nad Morze Śródziemne, zakwaterowanie w okolicach San Remo, czas na plażowanie, obiadokolacja, nocleg. 

 

4 dzień – 03/07/2019

Śniadanie. Zwiedzanie Cannes, które słynie w świecie jako miejsce organizacji najbardziej renomowanego festiwalu filmowego w Europie. Spacer ulubionym wśród gwiazd filmowych bulwarem nadmorskim La Croisette, przy którym w zabytkowych barokowych kamienicach usytuowane są najlepsze hotele świata. Następnie przejazd do położonego zaledwie 10 km od Cannes zabytkowego miasta Antibes, nad którym góruję wybudowana nad samym morzem obronna twierdza średniowieczna oraz Chateau Grimaldi, w którym w 1946 roku mieszkał Picasso. Powrót do hotelu, możliwość dalszego plażowania, wieczorem obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – 04/07/2019

Śniadanie. Przejazd do Saint Tropez – niegdyś niewielkiej wioski rybackiej, która dziś jest jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc Francuskiej Riwiery, ulubionym miejscem spotkań milionerów i tych, którzy chcieliby nimi zostać. Spacer po porcie jachtowym i wśród kamieniczek urokliwego starego miasta. Zwiedzanie Nicei – stolicy rejonu Liguryjskiego Wybrzeża, miasta słynące z kasyn, corocznego karnawału, znanych w świecie regat i wielkiego portu morskiego. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. 

6 dzień – 05/07/2019

Śniadanie. Całodzienny pobyt nad morzem, plażowanie i zażywanie kąpieli morskich i słonecznych w błękitnych wodach Morza Śródziemnego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

7 dzień – 06/07/2019

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Monako – drugiego po Watykanie najmniejszego państwa świata, położonego przepięknie u podnóża Alp nad Morzem Śródziemnym. Spacer po dziedzińcu Pałacu Książęcego będącego siedzibą panującego tu rodu Grimaldich, wizyta w Katedrze, spacer po Monte Carlo słynącym na całym świecie z portu jachtowego, kasyna i życia nocnego, spacer po ogrodzie botanicznym i uliczkami słynącego z przepychu miasta. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Włochy. Obiadokolacja, nocleg we Włoszech.

8 dzień – 07/07/2019

Śniadanie, przejazd przez Włochy, Austrię, Słowację do Polski. Powrót na miejsce zbiórki w późnonocnych.

Cena: 2150 zł - cena skalkulowana dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 650 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 6 noclegów w hotelu*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami). W San Remo – Hotel Bobby. Hotel położony jest 2,5 km od centrum. Oferuje basen oraz pokoje z klimatyzacją i łazienką. Deptak dla pieszych zaczyna się 100 m od hotelu i ciągnie się 20 km wzdłuż wybrzeża. Gościom hotelowym przysługują zniżki na dostęp do prywatnej plaży Gabriella. 
  • 6 obiadokolacji serwowanych (woda do obiadokolacji w cenie)
  • 6 śniadań wzmocnionych
  • usługa pilota 
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych) oraz bagaż
  • opłata na TFG.

Cena nie obejmuje:

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ