LAZUROWE WYBRZEŻE (W+Z)

LAZUROWE WYBRZEŻE (W+Z)

Zwiedzaj Włochy, Francję i Monako. Poznaj kulturę i poczuj niesamowitą atmosferę francuskich południowych miast. Ofertę dopasowaliśmy do sugestii klientów.

1 dzień

Zbiórka uczestników i wyjazd z Sanoka o godzinie 22:00, Krosna – 22:45. 

 

2 dzień

Przejazd przez Słowację i Austrię do Włoch. Obiadokolacja, nocleg.  

 

3 dzień

Śniadanie. Przejazd autostradą przez Włochy. Po południu przyjazd nad Morze Śródziemne, zakwaterowanie w okolicach San Remo, czas na plażowanie, obiadokolacja, nocleg. 

 

4 dzień

Śniadanie. Całodzienny pobyt nad morzem, plażowanie i zażywanie kąpieli morskich i słonecznych w błękitnych wodach Morza Śródziemnego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

5 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Cannes, które słynie w świecie jako miejsce organizacji najbardziej renomowanego festiwalu filmowego w Europie. Spacer ulubionym wśród gwiazd filmowych bulwarem nadmorskim La Croisette, przy którym w zabytkowych barokowych kamienicach usytuowane są najlepsze hotele świata. Następnie przejazd do położonego zaledwie 10 km od Cannes zabytkowego miasta Antibes, nad którym góruję wybudowana nad samym morzem obronna twierdza średniowieczna oraz Chateau Grimaldi, w którym w 1946 roku mieszkał Picasso. Powrót do hotelu, możliwość dalszego plażowania, wieczorem obiadokolacja i nocleg.

6 dzień

Śniadanie. Przejazd do Saint Tropez – niegdyś niewielkiej wioski rybackiej, która dziś jest jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc Francuskiej Riwiery, ulubionym miejscem spotkań milionerów i tych, którzy chcieliby nimi zostać. Spacer po porcie jachtowym i wśród kamieniczek urokliwego starego miasta. Zwiedzanie Nicei – stolicy rejonu Liguryjskiego Wybrzeża, miasta słynące z kasyn, corocznego karnawału, znanych w świecie regat i wielkiego portu morskiego. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. 

7 dzień

Śniadanie. Całodzienny pobyt nad morzem, plażowanie i zażywanie kąpieli morskich i słonecznych w błękitnych wodach Morza Śródziemnego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

8 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Monako – drugiego po Watykanie najmniejszego państwa świata, położonego przepięknie u podnóża Alp nad Morzem Śródziemnym. Spacer po dziedzińcu Pałacu Książęcego będącego siedzibą panującego tu rodu Grimaldich, wizyta w Katedrze, spacer po Monte Carlo słynącym na całym świecie z portu jachtowego, kasyna i życia nocnego, spacer po ogrodzie botanicznym i uliczkami słynącego z przepychu miasta. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Włochy. Obiadokolacja, nocleg we Włoszech.

9 dzień

Śniadanie, przejazd przez Włochy, Austrię, Słowację do Polski. Powrót na miejsce zbiórki w późnonocnych.

Cena: 2450 zł (dla stałego klienta: 2390 zł)

Wpisowe – w kwocie 650 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

Uwaga: kolejność zwiedzania może ule zmianie.

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem
  • 7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami) w San Remo 
  • 7 obiadokolacji serwowanych (woda do obiadokolacji w cenie)
  • 7 śniadań wzmocnionych
  • usługa pilota/przewodnika 
  • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 70 r.ż.) oraz bagaż
  • opłata na TFG.

Cena nie obejmuje:

  • 140 euro dopłaty do pokoju 1-osobowego
  • obowiązkowej, wymaganej przez władze lokalne, niestanowiącej dochodu biura, opłata zwanej taksą miejską – 10 euro/os. – będzie zbierana przez Pilota w autobusie
  • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (3% ceny imprezy, z chorobami przewlekłymi 7,5%).

Uwaga:

  • wymagana minimalna liczba uczestników – 35 osób
  • warunkiem potwierdzenia udziału w imprezie jest wpłata wymaganej zaliczki
  • osoby zapisujące się pojedynczo w przypadku braku możliwości dokwaterowania do pokoju dwuosobowego/trzyosobowego ponoszą odpłatność powiększoną o koszt pokoju jednoosobowego. 5

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ