MAJÓWKA WE WŁOSZECH

MAJÓWKA WE WŁOSZECH

Nie masz jeszcze planów na weekend majowy? Proponujemy szybki wyjazd do Włoch. W programie naszej wycieczki Jaskinia Postojna, Wenecja, Werona, jezioro Garda, Sirmione, Bassano del Grappa.

1 dzień – 01/05/2019

Wyjazd z Sanoka w godzinach nocnych (00.00). Przyjazd w godzinach południowych do Słowenii. Zwiedzanie Jaskini Postojnej – jednej z największych jaskiń Europy, ponad 2,5-godzinne zwiedzanie (pieszo i kolejką) kompleksu jaskiniowego z niezwykle piękną szatą naciekową – zwiedzanie z audio-guide. Następnie kontynuacja podróży do Włoch. Przejazd w okolice Wenecji obiadokolacja i nocleg w hotelu.

2 dzień – 02/05/2019

Po śniadaniu, przepłynięcie tramwajem wodnym do Wenecji. Jest to niezwykłe miasto znajdujące się na liście UNESCO, położone na stu wyspach oplecionych labiryntem kanałów, którego ulice są pełne wody o kolorach lazuru i zieleni. Podczas spaceru zobaczymy m. in. słynny Plac Św. Marka, Wieżę Zegarową, Dzwonnicę, Most Westchnień, Most Rialto. Czas wolny. Możliwość rejsu gondolą. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – 03/05/2019

Po śniadaniu przejazd do Werony rozsławionej przez Williama Szekspira w jego słynnym dziele – „Romeo i Julia”. Chociaż utwór powstał w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer po centrum miasta, podejście pod dom i balkon Julii oraz pod Arenę – jeden z największych starożytnych amfiteatrów. Następnie przejazd nad jezioro Garda. Wizyta w pięknym miasteczku Sirmione z bajkowym zamkiem rodziny Scaglierich. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – 04/05/2019

Po śniadaniu przejazd do Bassano del Grappa – niewielkiego miasteczka z ponad tysiącletnią historią, pamiętającego czasy władania szlachciców z Padwy, czego wspomnieniem są piaskowo-pomarańczowe fasady pałaców i kamienic oraz freski Jacopo da Ponte zwanego Bassano. Spacer po zabytkowym centrum oraz degustacja grappy – trunku który oprócz pizzy, spaghetti czy wina stał się włoskim dobrem narodowym. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. 

5 dzień – 05/05/2019

Powrót do Sanoka w godzinach porannych, zakończenie wycieczki. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 

Cena: 520 zł + 115 Euro/os przy grupie min. 40 osób

Wpisowe – w kwocie 200 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

 • transport autokarem z pełnym wyposażeniem (toaleta, barek, klimatyzacja, dvd)
 • ubezpieczenie NNW i KL zagraniczne (nie obejmuje chorób przewlekłych)
 • opiekę pilota-przewodnika
 • 3 noclegi w hotelu **/*** w pobliżu Wenecji – pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami
 • wyżywienie: 3 śniadania kontynentalne i 3 obiadokolacje
 • obowiązkowy fundusz turystyczny (10 zł/os)
 • zestaw audio-guide na całej trasie
 • opłaty drogowe i wjazdowe do miast włoskich.

Cena nie obejmuje:

 • kosztów biletów wstępów – Jaskinia Postojna 50 euro

 • rejs gondolą w Wenecji ok. 90 euro/6 os.

 • degustacja grappy.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ