MAJOWY WEEKEND NAD MORZEM ADRIATYCKIM

MAJOWY WEEKEND NAD MORZEM ADRIATYCKIM

Wspólnie z Biurem Pielgrzymkowo-Turystycznym "ARKA" z Krosna zapraszamy do wyjazdu na majowy weekend nad Morzem Adriatyckim. W ofercie wypoczynek i zwiedzanie!

1 dzień – 27/04/2018

Wyjazd z Sanoka ok. 20:00. Krosna ok 21.00.

 

2 dzień – 28/04/2018

Przyjazd w późnych godzinach popołudniowych do Neum (Bośnia
i Hercegowina). Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja
i nocleg.

3 dzień – 29/04/2018

Śniadanie. Wyjazd do Dubrownika – miasta zwanego „Perłą Adriatyku”, ze wspaniałą kamienną starówką otoczoną najdłuższym systemem fortyfikacji w Europie. Stare miasto usytuowane jest na cyplu wcinającym się w morze i otoczone średniowiecznymi murami, z których rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama. Miasto wpisane jest na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Powrót do Neum. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – 30/04/2018

Śniadanie. Wyjazd na Korczulę, która jest jedną z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych wysp Chorwacji. Stolicą wyspy jest miasto Korcula – nazywane „małym Dubrovnikiem”. Przyciąga doskonale zachowaną i usytuowaną na cyplu średniowieczną starówkę, otoczoną XV-wiecznymi murami, za którymi kryją się liczne zabytki, urocze kafejki i restauracje. Miasto uważane jest za miejsce narodzin słynnego weneckiego podróżnika Marco Polo. W całości wpisane na listę UNESCO. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. 

5 dzień – 01/05/2018

Śniadanie. Wyjazd z hotelu. Przyjazd do Splitu. Miasto słynie z portu, który jest dla Chorwacji morskim oknem na świat. Dla zwiedzających główną atrakcją jest Stare Miasto położone w obrębie murów ogromnego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana (III w. n.e). Zwiedzanie z przewodnikiem: Pałac Dioklecjana, mury obronne, Brązowa Brama, Katedra Św. Dujama ze Skarbcem, Złota Brama, pomnik Grzegorza z Ninu, Kwartał Wenecki, Riva – nabrzeże palmowe. Po południu przejazd do położonego na wyspie Trogiru: Twierdza Kamerlengo z XV w., Brama Morska, Stary Port, Katedra św. Wawrzyńca, plac Jana Pawła II, Loggia Sądowa. Przejazd w okolice Zadaru. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień – 02/05/2018

Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd do jednej z najpiękniejszych atrakcji turystycznych Chorwacji. Park Narodowy Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Po popołudniu wyjazd w kierunku Polski.

7 dzień – 03/05/2018

Zakończenie wycieczki dnia. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena: 1410zł - cena skalkulowana dla wyjazdu z Sanoka, dla grupy 40 os.

Wpisowe – w kwocie 350 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd autokarem
 • 4 noclegi w hotelach**/*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
 • 4 obiadokolacje
 • 4 śniadania
 • usługa pilota i przewodnika w Plitwicach
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • obowiązkowy zestaw słuchawkowy
 • obowiązkowy fundusz turystyczny
 • opłaty drogowe, wjazdowe, parkingowe
 • podatek Vat

Cena nie obejmuje:

Kosztów biletów wstępu:

 • Plitwice – 25 Euro
 • Dubrownik mury – ok 23 Euro
 • pozostałe bilety wstępu ok. 10–15 Euro

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ