O firmie

Zofia Lisik

Odkąd pamiętam zawsze podróżowałam. Najpierw były to dziecięce wycieczki na sąsiednie podwórko czy na inną ulicę. Z biegiem czasu horyzonty poszerzały się o nowe miasta i nowe kraje.

Zofia Lisik

Odkąd pamiętam zawsze podróżowałam. Najpierw były to dziecięce wycieczki na sąsiednie podwórko czy na inną ulicę. Z biegiem czasu horyzonty poszerzały się o nowe miasta i nowe kraje.

SZANOWNI PAŃSTWO!!

Zawsze pociągało mnie odkrywanie czegoś nieznanego, poznawanie nowych miejsc oraz spotkania z innymi ludźmi. Odkrywałam, że podróże stają się moją największa z pasji.

 

Co prawda moje życie zawodowe nie było związane z turystyką, ale ona była zawsze blisko mnie. To dzięki niej, odkrywając nowe miejsca z rodziną i grupą przyjaciół czułam się szczęśliwa.

 

Z czasem oprowadzanie grup znajomych przeobraziło się w byciem zawodowym pilotem, przewodnikiem wycieczek. W 2002 roku uzyskałam uprawnienia Przewodnika Beskidzkiego, z czasem nadano mi uprawnienia Pilota Wycieczek i Instruktora Przewodnictwa.

 

Dla wielu różnych biur podróży przygotowywałam autorskie programy wycieczek i byłam ich przewodnikiem, pilotem. W końcu nadszedł ten moment, kiedy stwierdziłam, że może warto samemu stworzyć własne biuro turystyczne.

 

I tak też urodziło się moje Biuro Podróży „FERIAS sp. z o.o.”.  Słowo „ferias” po łacinie oznacza święto jak i wakacje. Zatem zapraszam Państwa do wspólnych wypraw z BIUREM PODRÓŻY „FERIAS sp. z o.o.”.

 

Siedziba Biura: Sanok, ul. Kościuszki 31, I piętro, pokój nr 7.

Biuro czynne w godz. 15:10-17:00 w poniedziałki, wtorki i czwartki.

 

UPRAWNIENIA TURYSTYCZNE

   ■   przewodnik beskidzki kl. III  (leg. 0374/2002)
   ■   pilot wycieczek (nr leg. 2871/08)
   ■   instruktor przewodnictwa PTTK 756/29/IX/G

POSIADANE DOKUMENTY

"Podróże to moja pasja."

Zofia Lisik

Nasza oferta

Opinie naszych klientów

Opinie naszych Klientów

Opinie naszych Klientów

Teresa M.
07/12/2017

Podróż do Truskawca z biurem Ferias to bardzo dobry pomysł, wiem co mówię bo właśnie wróciłam i było super. Polecam każdemu, profesjonalnie zorganizowany wyjazd w atrakcyjnej cenie wszystko zgodnie z programem. Na pewno jeszcze się z nimi gdzieś wybiorę.

Lucyna W.
06/12/2017

To był mój pierwszy wyjazd i nie ostatni.... atmosfera wspaniała... pani przewodnik rewelacja .... weekend w Truskawcu udany... polecam. Opublikowane na FB

Agata J.
09/12/2017

Mikołajkowy pobyt w Truskawcu cudowny. Świetnie zorganizowany pod każdym względem, wyżywienie w Sanatorium Wiktor - rewelacja, zabiegi to o czym marzą kobiety, delfinarium - wspaniałe. Wszystko na 5 jak zwykle. Dziękuję i już zapisuję się na kolejny wyjazd.

Bogusława R.
06/12/2017

Pani Zosiu jest Pani Wielka to Pani zabrala nas w wspaniale miejsce do Truskawca na Mikolajki dzieki temu mamy super wspomnienia .Pojedziemy nie jeden raz z Pania i napewno polecimy znajomym. Opublikowane na FB