SARDYNIA – AUTOKAR+SAMOLOT (W+Z)

SARDYNIA – AUTOKAR+SAMOLOT (W+Z)

Zapraszamy na kolejną wyprawę. Tym razem do Sardynii. Oferujemy zwiedzanie i wypoczynek na pięknych, urokliwych plażach.

1 dzień – 16/06/2019

Spotkanie na miejscu zbiórki o godzinie 4.00. Przejazd tranzytowy przez Czechy i Austrię do stolicy Karyntii – Klagenfurtu. Spacer po uroczej starówce, gdzie zobaczymy m.in. legendarnego smoka Lindwurma, Katedrę św. Piotra i Pawła czy też Kolumnę Morową sławiącą zwycięstwo Jana III Sobieskiego pod Wiedeniem. Czas wolny. Przejazd do hotelu w Tarvisio. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – 17/06/2019

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wjazd kolejką linową (dla chętnych) na wierzchołek Monte Lussari skąd rozpościera się niesamowita panorama na Alpy. Przy dobrej widoczności będziemy mogli obserwować najwyższe wierzchołki zarówno Słowenii jak i Austrii. Czas wolny na spacery, wizytę w Sanktuarium Maryjnym lub degustację słynnej grappy;) Przejazd do Bolonii, gdzie zobaczymy m.in. Bazylika św. Petroniusza, piazza Maggiore, Due Torri, Bazylika św. Dominika, Uniwersytet. Czas wolny. Dalszy przejazd do portu w Livorno. Zaokrętowanie na promie Grimaldi Lines. Wypłynięcie o godzinie 21.30. Obiadokolacja. Nocny rejs na Sardynię.

 

3 dzień – 18/06/2019

Śniadanie na promie. Wpłynięcie do portu w Olbii około godziny 7.00. Przejazd przez interior wyspy, gdzie będziemy mogli podziwiać przepiękne gaje oliwne oraz słynne korkowce do Castelsardo: najpiękniejsze średniowieczne miasteczko Sardynii, gdzie możemy znaleźć fascynującą historię, niesamowite krajobrazy, jak również niezliczone sklepiki z typowymi sardyńskimi wyrobami. Przejazd do Hotelu Club Esse Gallura Beach. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

 

4 dzień – 19/06/2019

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i relaks. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – 20/06/2019

Śniadanie. Dzień zaczniemy od wyprawy do Alghero: miasto nazywane „Małą Barceloną” ze względu na swe katalońskie korzenie. Spacer po urokliwym centrum miasta z malowniczymi wąskimi uliczkami, budynkami w stylu hiszpańskim oraz pozostałościami dawnych fortyfikacji. Czas wolny. Następnie wizyta na jednej z najpiękniejszych plaż na Sardynii – La Pelosa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. 

6 dzień – 21/06/2019

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i relaks. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień – 22/06/2019

Śniadanie. Rejs łodzią, na pokładzie której spędzimy większość naszego dnia, poznając Archipelag La Maddalena, który składa się z siedmiu głównych wysp i niezliczonych małych wysepek. Zatoki, plaże i oczywiście morze oferują niezapomniane krajobrazy i fascynujące kolory. Obiad na pokładzie łodzi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień – 23/06/2019

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i relaks. Śniadanie. (Możliwość wyjazdu fakultatywnego do Bonifaccio na Korsyce. Cena: 80 EURO – dodatkowo płatne.) Obiadokolacja i nocleg.Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – 24/06/2019

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i relaks. Obiadokolacja i nocleg.

10 dzień – 25/06/2019

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w dzikie regiony Sardynii czyli Barbagia. Dzień, który będzie prawdziwą ucztą dla ciała jak i dla ducha. Wyjazd w region Supramonte, najwyższych gór Sardynii. Przejazd do Orgosolo, pięknie położonego miasta w górach Gennargentu, określanego niegdyś jako „stolica bandytów”, a dzisiaj chętnie odwiedzanego przez turystów. Po południu zapraszamy na Sardyńską Ucztę! Przejazd na lotnisko w Alghero. Wylot o godzinie 21.50. Przylot do Pyrzowic o godzinie 00.10 kolejnego dnia. 

Cena: 670 EURO

Wpisowe – w kwocie 150 Euro płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

 • komfortowy autokar
 • przeprawa promowa
 • przelot samolotem
 • opieka pilota/przewodnika
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • 1 nocleg w Tarvisio
 • 1 nocleg na promie
 • 7 noclegów na Sardynii
 • 9 śniadań, 9 obiadokolacji
 • opłata na TFG
 • transport z lotniska do Sanoka – ostatniego dnia.

Cena nie obejmuje:

 • obowiązkowej płatności u pilota (w tym na bilety wstępów, rejs na La Maddalena, sardyńska uczta, zestawy tour-guide, lokalni przewodnicy, itp.) – 80 EURO/os. lub 95 EURO/os. w opcji z wjazdem kolejką linową na Monte Lussari.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ