SŁONECZNA CHORWACJA

SŁONECZNA CHORWACJA

Chorwacja to kraj o wyjątkowej różnorodności kultur, krajobrazów i smaków. Rzadko które tak małe państewko może poszczycić się tak bogatą ofertą dla turystów.

1 dzień – 17/09/2019

Wyjazd z Sanoka o godzinie 00:00, Krosna o godzinie 0:45. Przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji. Po drodze planowane są krótkie postoje oraz śniadanie. Przejazd do Plitwickich Jezior (zwiedzanie), gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – 18/09/2019

Śniadanie. Wycieczka na Riwierę Kasztelańską, gdzie zobaczymy Trogir (lista Unesco) z Ratuszem z XV wieku, Katedrą św. Wawrzyńca z XIII wieku, Bramą Miejską z murami obronnymi. Następnie Split – to przede wszystkim Pałac Dioklecjana, przykład rzymskiej architektury obronnej, ale także Świątynia Jupitera, czy pozostałości bram miejskich. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

 

3 dzień – 19/09/2019

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – 20/09/2019

Śniadanie. Wyjazd do Bośni i Hercegowiny. Odwiedzimy miejsce objawień Matki Boskiej w Medjugorje oraz Mostar – nieformalną stolicę Hercegowiny, gdzie zobaczymy m.in. Kamienny Most z XVI wieku, Stare miasto i dzielnicę turecką. Przejazd do Blagaju słynącego z klasztoru derwiszów z 1470 r. oraz jaskini, z której wypływa źródło rzeki Buny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – 21/09/2019

Śniadanie. Wycieczka do Szybenika – zwiedzanie: Katedra św. Jakuba (lista Unesco), Plac Republiki, Pałac Książęcy i Biskupi. Następnie wizyta w Parku Narodowym Rzeki Krka – spacer z możliwością podziwiania malowniczych wodospadów. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – 22/09/2019

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach nocnych.  wolny. Obiadokolacja, nocleg.

Cena: 1390 zł - cena skalkulowana dla gr. 40 os.

Wpisowe – w kwocie 350 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd autokarem
 • opłaty parkingowe i drogowe
 • 5 noclegów w okolicy Trogiru (Aparthotel***)
 • opłatę klimatyczną płatną na miejscu w hotelu
 • 5 obiadokolacji serwowanych (napój do obiadokolacji w cenie: sok, woda)
 • 5 śniadań w formie bufetu w hotelu
 • usługa pilota i przewodników polskojęzycznych
 • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych do 60 r.ż) oraz bagaż
 • opłata na TFG
 • sprzęt tour-guide (jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania).

Cena nie obejmuje:

 • obowiązkowej płatności u pilota (w tym na bilety wstępów, opłaty drogowe, parkingi itp.) – 70 EURO/os. dorosłe, dzieci i młodzież do 18 r.ż. – 45 EURO/os.

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ