WIEDEŃ i TAJEMNICE MORAW

WIEDEŃ i TAJEMNICE MORAW

Wycieczka do Wiednia i Moraw, to wspaniałe zwiedzanie, które zaciekawi każdego. Zapraszamy.

1 dzień – 28/04/2018

Wyjazd z Sanoka o godz. 4:00, przejazd przez Polskę do Czech. Przyjazd do Ołomuńca, spacer po mieście. Zobaczymy m.in.: gotycki ratusz z zegarem, liczne barokowe kamienice, kaplicę św. Jana Sarkandra, katedrę św. Wacława, zamek oraz najważniejszy zabytek miasta – kolumnę Trójcy Przenajświętszej, znajdująca się obecnie na liście zabytków UNESCO. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

 

2 dzień – 29/04/2018

Po śniadaniu przejazd do Wiednia i zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym. Rozpoczniemy od przejazdu Ringiem, zobaczymy Operę, muzea, Parlament, Teatr Nadworny, Ratusz, Uniwersytet, Park Miejski z pomnikiem J. Straussa. Spacer po starówce, Hofburg – dawna rezydencja Habsburgów, katedra Św. Szczepana. Następnie udamy się do Schoenbrunn – letniej rezydencji Habsburgów. Spacer po ogrodach.  Przejazd na odkrycie polskich śladów we Wiedniu: Kahlenberg – miejsce związane z Janem III Sobieskim i odsieczą wiedeńską oraz kościół Polski na Rennwegu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień – 30/04/2018

Śniadanie i przejazd do przejazd do Mikulova, klejnotu Moraw Południowych i jednej z najciekawszych miejscowości w Czechach, położonej na skraju wzgórz Palavy. Zwiedzimy miasto – rynek z pięknymi kamienicami, zabytkowe kościoły, synagogę z największym cmentarzem żydowskim na Morawach oraz imponujący barokowy zamek. Przejazd do Lednic na zwiedzanie zespołu parkowo–pałacowego, wpisanego na listę UNESCO. To wyjątkowy kompleks parkowy pełen szlachetnych drzew, romantycznych budowli, stawów i przepięknych zakątków. Wycieczkę zakończymy w pobliskich Valticach. Ulokowane bezpośrednio przy granicy czesko-austriackiej miasto, nazywane jest stolicą wina. Zwiedzimy tutejsze atrakcje turystyczne – zespół parkowo-pałacowy oraz słynne Podziemia Valtickie – unikatowy labirynt podziemnych korytarzy łączących piwnice winne, pochodzący z XIII wieku. Całkowita długość dostępnych dla zwiedzających korytarzy i piwnic wynosi 760 metrów. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – 01/05/2018

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Morawskiego Krasu – krainy tysiąca jaskiń, zwiedzanie Jaskini Punkvy – rejs łodziami w podziemnym labiryncie, przepaść Macocha – jedna z najsłynniejszych w Europie. Powrót do Sanoka w godzinach wieczornych.

Cena: 980 zł - dla grupy 40 os. + 10 zł TFG lub 1090 zł - dla grupy 25 os. + 10 zł TFG

Wpisowe – w kwocie 250 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

 

 Zapisy:

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd autokarem
 • 3 noclegi w hotelu*** ( pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
 • 3 obiadokolacje
 • 3 śniadania
 • usługa pilota
 • ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych) oraz bagaż.

Cena nie obejmuje:

 • obowiązkowej płatności u pilota – 50 EURO/os – na m.in. opłatę za bilety wstępów, lokalnych przewodników itd.

   

   

Zapisz się

Galeria

ZAPRASZAM

Zofia Lisik

506 994 747

Materiały do pobrania

POBIERZ PROGRAM WYCIECZKI

POBIERZ WARUNKI UCZESTNICTWA

POBIERZ UMOWĘ