Wszystkie wycieczki z miesiąca:
20242025 Kwietnia 2025 Maja 2025 Czerwca 2025

WCZASY w MIĘDZYZDROJACH

Nr oferty Ferias 23657
2750 zł/osoba
03-10.08.2024
7 nocyautokar2 posiłki
Potwierdzona

Proponujemy Państwu wczasy w Międzyzdrojach. Wypoczynek połączyliśmy ze zwiedzaniem. Okolica oferuje wiele ciekawych miejsc. Międzyzdroje to urokliwe miejsce na wypoczynek, które oferuje piękną przyrodę, bogatą ofertę kulturalną, liczne atrakcje turystyczne i możliwość aktywnego spędzenia czasu. Bez wątpienia jest to doskonałe miejsce dla osób poszukujących relaksu i odprężenia nad Bałtykiem.

Plan wycieczki

1 dzień

03 sierpień 2024

Wyjazd z Sanoka dnia 02.08.2024 o godz. 22:00, Krosna 22:45, Jasła 23:15. Przyjazd w okolice Szczecina, gdzie zobaczymy Krzywy Las – pomnik przyrody. Na obszarze 0,33 ha rośnie ok. 100 zdeformowanych sosen zwyczajnych. Drzewa te są wygięte pod kątem ok. 90° od ok. 20 cm nad ziemią, a krzywizna u niektórych dochodzi do wysokości 3 m. Ich wysokość całkowita sięga ok. 11–12 m. Zostały zasadzone w latach 30. XX wieku, prawdopodobnie w 1934 roku. Przejazd do Szczecina. Zwiedzanie miasta. W programie m. in. spacer Wałami Chrobrego, które stanowią reprezentacyjną część, Zamek Książąt Pomorskich (z zewnątrz), bazylika św. Jakuba i ratusz staromiejski. Rejs wycieczkowy po Odrze. Przejazd Międzyzdrojów. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

04 sierpień 2024

Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad morzem. Po południu spacer po Międzyzdrojach z przewodnikiem. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

05 sierpień 2024

Śniadanie. Wyjazd na całodzienną wycieczkę na wyspę Uznam. Przejazd do Dargen. Zwiedzanie Muzeum DDR (NRD). Jest tam ogromna ilość sprzętów z tamtych lat, a nawet całe wyposażenia, mieszkań i sklepów! Największe wrażenie robią jednak dziesiątki pojazdów z czasów DDR. Przejazd przez Ahlbeck, Heringsdorf, dawne uzdrowiska cesarskie, z eklektyczną zabudową do m. Koserow. To znane kąpielisko morskie. Miejscowość rozgłos zyskała dzięki chatom solnym, w których możemy posmakować bułki ze śledziem (płatna we własnym zakresie). Na zakończenie wycieczki wizyta w Wiosce Truskawkowej w Koserow, której największą atrakcję turystyczną jest park rozrywki rodziny Karls. Można w nim zapoznać się z produkcją dżemów, cukierków oraz zjechać ze zjeżdżalni na poduszce. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie nadbałtyckiego kurortu Heringsdorf, wśród buków i sosen, wije się przyjazna dla osób niepełnosprawnych Ścieżka w koronach drzew, na której poznamy wyspę Uznam z zupełnie innej perspektywy i będziemy mogli napawać się wyjątkowymi widokami i doznaniami. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień

06 sierpień 2024

Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień

07 sierpień 2024

Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę. Pierwszym punktem będzie Dziwnów. Jedną z największych atrakcji miasta, którą trzeba zobaczyć jest most zwodzony z 1994 r. Przebywając w Dziwnowie warto odwiedzić Aleję Gwiazd Sportu, która znajduje się w ciągu ul. Reymonta. Corocznie organizowany w Dziwnowie Festiwal Gwiazd Sportu przyciąga tłumy letników wypoczywających na plażach Morza Bałtyckiego. Kulminacją Festiwalu jest odsłonięcie postumentów z replikami medali słynnych polskich sportowców. Przejazd do Kamienia Pomorskiego, jednego z najstarszych miast na Pomorzu Zachodnim. Najbardziej znanym zabytkiem miasta jest katedra z cennymi organami. Następnie udamy się do Wolina – miasteczka, od którego nazwę wzięła wyspa i park narodowy. Wolin zasłynął jako stolica potężnego państwa Wolinian (Jomsborg). Spacer po rynku. Zwiedzanie Centrum Słowian i Wikingów. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień

08 sierpień 2024

Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień

09 sierpień 2024

Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Świnoujścia. To znana miejscowość uzdrowiskowa posiadająca długoletnią tradycję. Miasto jest najdalej wysuniętą na północny zachód miejscowością w Polsce. Ciekawe położenie na 44 wyspach z których tylko 3 są zamieszkałe. Przeprawa promowa do centrum miasta. Spacer po Świnoujściu. Punktem kulminacyjnym wycieczki po Świnoujściu jest zwiedzanie latarni morskiej, która należy do najwyższych na całym świecie (68m). Równie ciekawą atrakcją jest Fortowe Muzeum Obrony Wybrzeża, które posiada unikatową kolekcję obrazującą historie miasta i fortyfikacji (zwiedzanie Fortu Gerharda). Obiadokolacja i nocleg. 

8 dzień

10 sierpień 2024

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie krótki postój w Licheniu, w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski. Powrót w godzinach nocnych.

Cena
2750 zł

Świadczenia zawarte w cenie:

Cena nie obejmuje:

Uwaga:

Wyjazd
02 sierpień 2024
  • 22:00 Sanok-Kaufland
  • 22:30 Rymanów-Rynek
  • 22:45 Krosno 
  • 23:15 Jasło-Dom Kultury
Przyjazd
10 sierpień 2024
  • 24:00-01:00 Jasło-Krosno-Sanok

Lokalizacja

  • Trasa: Sanok-Krosno-Jasło-Tarnów-Autostrada A4-kierunek Szczecin-Międzyzdroje-Licheń-Tarnów-Jasło-Krosno-Sanok.  
  •  
Cena
2750 zł