Wszystkie wycieczki z miesiąca:
20242025 Kwietnia 2025 Maja 2025 Czerwca 2025

MAGICZNY DUBAJ

Nr oferty Ferias 26813
2590 zł+995$/osoba
15-22.02.2025
7 nocysamolotWg oferty
Absolutna nowość

Mamy kolejną absolutną nowość. Magiczny Dubaj – odległe marzenia w Świetle Wieżowców. Polecamy! Dubaj to miejsce, które łączy w sobie nowoczesność z tradycją, luksus z autentycznością oraz oferuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich podróżnych, niezależnie od ich zainteresowań.

Plan wycieczki

1 dzień

15 luty 2025

Wylot samolotem z Krakowa o godzinie 12:10. Przylot do Dubaju o godzinie 20:55. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.

2 dzień

16 luty 2025

Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Nowoczesnego Dubaju z polskojęzycznym przewodnikiem. W programie Madinat Souk & Burj al Arab (przystanek na zdjęcie), Wyspa Palmowa Jumeirah, Dubai Marina – spacer, wjazd na platformę widokową Burj Khalifa (bilet w cenie), Burdż Chalifa (najwyższy budynek świata i światowej sławy symbol Dubaju), czas wolny w Dubai Mall & akwarium (z zewnątrz), pokaz tańczących fontann – Fontanny Dubajskie (zachwycający pokaz wody, muzyki i światła. Obiad w trakcie wycieczki po Abu Dhabi: bufet, woda, 1 napój gazowany niealkoholowy w cenie (warunek tylko cala grupa musi się zgodzić – dopłata 23 USD za osobę). Powrót do hotelu i nocleg.

Opcja dodatkowa na wieczór: Przedstawienie La Perle by Dragone. Dodatkowy koszt: 115 USD za osobę bilet silver + transport w dwie strony.

3 dzień

17 luty 2025

Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Abu Dhabi z polskojęzycznym przewodnikiem. W programie m. in. zwiedzanie Meczetu Szejka Zayeda, przejazd przez dzielnice pałacową, zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego Qasr al. Watan (bilet w cenie), przejazd przez promenadę Corniche, przystanek na zdjęcie w parku Ferarri World. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Powrót do hotelu i nocleg.


Dla chętnych opcja na kolację wieczorem – Rejs w Dubai Marina z kolacją i napojami soft. Dodatkowy koszt: 65 USD za osobę z transportem.

4 dzień

18 luty 2025

Śniadanie w hotelu. Półdniowe zwiedzanie Dubaju z polskojęzycznym przewodnikiem. Przejazd do Bastakiyah, spacer w historycznej dzielnicy Bastakiyah/Al. Fahid. Zobaczymy, jak wyglądało życie w XIX-wiecznym Starym Dubaju. Położona wzdłuż zatoki Dubai Creek dzielnica to ważne miejsce o znaczeniu historycznym, w którym zachowała się duża część pierwotnej infrastruktury. Przeprawa wodną taxi Abra przez Creek, wizyta na targu złota i przypraw. Powrót do hotelu i czas wolny Nocleg.

Fakultet na popołudnie: Desert Safari czyli pustynne safari z kolacją w formie bufetu i napojami (napoje soft gazowane, woda, kawa, herbata) i atrakcjami na pustyni: dune bashing (jazda po wydmach), pokaz sokolnictwa, jazda na wielbłądzie, tatuaż z henny, shisha wodna fajka, taniec brzucha i derwisza (tanoura), sandboarding. Wszystkie wymienione atrakcje są w cenie wycieczki. Transport 4×4 terenowymi autami z napędem na 4 koła. W jeepie mieści się maksymalnie 6 osób. Dodatkowy koszt: 70 USD za osobę.

5 dzień

19 luty 2025

Śniadanie. Przejazd do Miracle Garden – Dubajski Ogród Cudów (bilet w cenie). Każdego sezonu, gdy wraz z nadejściem zimy pogoda zaczyna się ochładzać, bramy Dubai Miracle Garden są ponownie otwierane. Z ponad 150 milionami kwiatów w pełnym rozkwicie, ten raj o powierzchni 72 000 metrów kwadratowych od ponad dekady rozkwita w jedno z najbardziej malowniczych, słodko pachnących miejsc w regionie. Przejazd do Ras al. Khaimah. Reszta dnia do własnej dyspozycji, plaża, basen, relaks. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień

20 luty 2025

Śniadanie. Dzień do własnej dyspozycji: plaża, basen, relaks i fakultety. Obiadokolacja i nocleg.

 

Wycieczki fakultatywne w Ras al. Khaimah:

Półdniowe Prywatne zwiedzanie Ras al. Khaimah. W programie: Dhaya Fort, Muzuem Narodowe w Ras al. Khaimah, Jazirat Al. Hamra. Koszt: 55 USD na osobę.

Musandam Khasab: w programie rejs tradycyjną arabską łodzią dhow w Omanie (Półwysep Khasab), widokowe „fiordy arabskie”, obserwacja delfinów, pływanie i nurkowanie z rurką. Koszt: 125 USD na osobę.

Wizyta na Farmie Pereł: otwieranie ostrygi w poszukiwaniu perły, rejs łódką przez las namorzynowy-mangrowy, historia połowu pereł w Emiratach Arabskich. Koszt: 130 USD na osobę.

7 dzień

21 luty 2025

Śniadanie. Dzień do własnej dyspozycji: plaża, basen, relaks i fakultety. Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień

22 luty 2025

Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko z kierowcą, Terminal 3. Wylot o godz. 12:00. Przylot do Krakowa o godz. 15:35.

Cena
2590 zł+995$

Świadczenia zawarte w cenie:

Cena nie obejmuje:

Uwaga:

Wylot

15 luty 2025
KRK 12:10 DXB 20:55

Powrót

22 luty 2025
DXB 12:00 KRK 15:35

Lokalizacja

Cena
2590 zł+995$