Ferias sp. z o.o.
SZANOWNI PAŃSTWO!

Zawsze pociągało mnie odkrywanie czegoś nieznanego, poznawanie nowych miejsc oraz spotkania z innymi ludźmi. Odkrywałam, że podróże stają się moją największa z pasji.

Co prawda moje życie zawodowe nie było związane z turystyką, ale ona była zawsze blisko mnie. To dzięki niej, odkrywając nowe miejsca z rodziną i grupą przyjaciół czułam się szczęśliwa.

Z czasem oprowadzanie grup znajomych przeobraziło się w byciem zawodowym pilotem, przewodnikiem wycieczek. W 2002 roku uzyskałam uprawnienia Przewodnika Beskidzkiego, z czasem nadano mi uprawnienia Pilota Wycieczek i Instruktora Przewodnictwa.

oferta-3

Dla wielu różnych biur podróży przygotowywałam autorskie programy wycieczek i byłam ich przewodnikiem, pilotem. W końcu nadszedł ten moment, kiedy stwierdziłam, że może warto samemu stworzyć własne biuro turystyczne.

I tak też urodziło się moje Biuro Podróży „FERIAS sp. z o.o.”. Słowo „ferias” po łacinie oznacza święto jak i wakacje. Zatem zapraszam Państwa do wspólnych wypraw z BIUREM PODRÓŻY „FERIAS sp. z o.o.”.

Punkt Obsługi Sanok

Sanok, ul. Kościuszki 31, I piętro, pokój nr 7

Biuro czynne w godz.
15:00 – 17:00
w poniedziałki, wtorki i czwartki.

Uprawnienia turystyczne

Nasza oferta