Ferias sp. z o.o.
SZANOWNI PAŃSTWO!

Zawsze pociągało mnie odkrywanie czegoś nieznanego, poznawanie nowych miejsc oraz spotkania z innymi ludźmi. Odkrywałam, że podróże stają się moją największa z pasji.

Co prawda moje życie zawodowe nie było związane z turystyką, ale ona była zawsze blisko mnie. To dzięki niej, odkrywając nowe miejsca z rodziną i grupą przyjaciół czułam się szczęśliwa.

Z czasem oprowadzanie grup znajomych przeobraziło się w byciem zawodowym pilotem, przewodnikiem wycieczek. W 2002 roku uzyskałam uprawnienia Przewodnika Beskidzkiego, z czasem nadano mi uprawnienia Pilota Wycieczek i Instruktora Przewodnictwa.

oferta-3

Dla wielu różnych biur podróży przygotowywałam autorskie programy wycieczek i byłam ich przewodnikiem, pilotem. W końcu nadszedł ten moment, kiedy stwierdziłam, że może warto samemu stworzyć własne biuro turystyczne.

I tak też urodziło się moje Biuro Podróży „FERIAS sp. z o.o.”. Słowo „ferias” po łacinie oznacza święto jak i wakacje. Zatem zapraszam Państwa do wspólnych wypraw z BIUREM PODRÓŻY „FERIAS sp. z o.o.”.

Ważne informacje

Szanowni Państwo.

W związku z obecną sytuacją na rynkach światowych mającą wpływ na ceny paliwa oraz kursy walut obcych pragnę przekazać kilka istotnych informacji.

Wyjazdy do krajów, gdzie nie są toczone jakiekolwiek działania wojenne są w odpowiedniej kolejności potwierdzane i realizowane. W ostatnim czasie odbyły się 2 zagraniczne wyjazdy: do Wilna na słynne Kaziuki i do Egeru na Dzień Kobiet. Oba przebiegły bardzo spokojnie, bez jakichkolwiek zakłóceń. W żaden sposób nie spotkaliśmy się z jakimkolwiek zagrożeniem.

Wszystkie wycieczki przed wydarzeniami na Ukrainie były kalkulowane przy założeniu, że ceny paliw i kursy walut nie ulegną tak dużym zmianom.
Analizując na bieżąco zachodzące zmiany zmuszona jestem do powtórnego skalkulowania kosztów wszystkich wycieczek zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wydaje mi się, że ze względu na obecną sytuację uczciwym i realnym będzie określanie kosztów wyjazdów zagranicznych w walutach EURO lub USD. Ceny wyjazdów wycieczek krajowych nadal będą kalkulowane w PLN. One też będą urealniane na bieżąco.

Wszystkie ceny będą stopniowo pojawiały się na stronie internetowej www.ferias.pl . Mam nadzieję, że w chwili gdy sytuacja będzie się stabilizować wrócę do określania kosztów wyjazdów zagranicznych w naszej walucie.

Liczę na Państwa zrozumienie i bardzo przepraszam za zaistniałe niedogodności.

Z wyrazami szacunku Zofia Lisik

 

Punkt Obsługi Sanok

Sanok, ul. Kościuszki 31, I piętro, pokój nr 7

Biuro czynne w godz.
15:00 – 17:00
w poniedziałki, wtorki i czwartki.

Uprawnienia turystyczne

Nasza oferta